BlogiEuropaGadyTop 10WężeWęże jadowiteZwierzęta

Najbardziej jadowite węże Europy – TOP 10

Najbardziej jadowite węże Europy

Blogi DinoAnimals

W cyklu artykułów z  Waszych blogów, prezentujemy wybrane artykuły z blogów DinoAnimals, które tworzą czytelnicy DinoAnimals.

Cykl ten różni się od artykułów, które na co dzień prezentujemy w głównym serwisie – artykuły pochodzące z blogów zawierają bowiem komentarze autorów, często również prezentują mniej formalne spojrzenie na świat przyrody.

W cyklu tym przedstawiamy świat fauny i flory w ujęciu często subiektywnym, prezentowany nie tylko przez pryzmat opracowań naukowych, ale również widziany okiem obiektywów autorów opracowań.

Tematyka blogów jest bardzo szeroka – fauna i flora (żyjąca i wymarła), dinozaury, opowiadania, przemyślenia i człowiek jako część tego wspaniałego świata.

Po kliknięciu artykułu, przeniesiecie się do konkretnego blogu.

Najbardziej jadowite węże Europy

Najjadowitsze węże Europy: Top 5

Polecamy


Baza Dinozaurów

8 komentarzy

  1. Owszem, to poprawna forma stopniowania tego przymiotnika, ale z przyczyn technicznych musimy mieć różne tytuły artykułu w głównym serwisie w stosunku do załączanego artykułu z blogu (występuje po prostu pewien konflikt), stąd taka zmiana.

 1. UWAGA! Drodzy czytelnicy. Chciałem poinformować was że do powyższego artykułu, wprowadziłem kilka zmian które obejmują- schemat przedstawiający wszystkie typy uzębienia współczesnych węży, nieco bardziej przejrzystą formę tekstu oraz więcej zdjęć opisywanych gatunków. Artykuł troszkę się przez to rozciągnął, ale mam nadzieję że nie będziecie mieć mi tego za złe 🙂 Pozdrawiam.

  1. Teraz Achyt to dopiero jest świetne kompendium wiedzy! Fajnie, że tak rozbudowałeś artykuł. Sądzę, że akurat czytelnicy DinoAnimals to właśnie ludzie ceniący takie artykuły, a nie tylko skrótowe notki, jak gdzie indziej.

   1. Dzięki Higgs 🙂

    Chciałem jeszcze dodać że w przypadku niektórych węży, ubarwienie ciała w obrębie jednego gatunku może się wyraźnie różnić. Pomyślałem więc że warto wkleić dodatkowe zdjęcia, by móc dostrzec te różnice 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button