Aktualne oferty pracy

DinoAnimals to grupa polsko i anglojęzycznych serwisów o tematyce przyrodniczej. Każdego miesiąca nasze serwisy odwiedza 400 tysięcy osób. W związku z rozwojem naszych serwisów poszukujemy osób do naszego zespołu:

1. Specjalista ds. sprzedaży powierzchni reklamowych

Zadania:

  • Sprzedaż powierzchni reklamowej w serwisach DinoAnimals

Oczekujemy:

  • doświadczenia w sprzedaży powierzchni reklamowej
  • umiejętności sprzedaży

Oferujemy:

  • stałą współpracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie prowizyjne

Zapraszamy do współpracy osoby, które mają doświadczenie w sprzedaży reklam.

Napisz do nas – Kontakt

2. Autor tekstów

Pisanie artykułów

Masz lekkie pióro, potrafisz tworzyć świetne popularnonaukowe artykuły,
a tematyka zwierząt, roślin, ekologi, podróży czy dinozaurów jest Ci bliska, zapraszamy do współpracy.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie:

  • oferty zawierającej próbkę własnego tekstu
  • podanie propozycji swojej stawki za artykuł o objętości 5 tys. znaków bez spacji

3.Tłumacz języka angielskiego

Tłumaczenia artykułów na język angielski

Oczekujemy:

  • biegłej znajomości języka angielskiego (najlepiej na poziomie zbliżonym do native)
  • biegłej znajomości języka polskiego
  • wysokiej jakości przetłumaczonych tekstów
  • rozsądnej ceny

Oferujemy:

  • stałą współpracę w okresie od kilku miesięcy do 2 lat

  • oferty cenowej za tłumaczenie artykułu o objętości 5 tys. znaków bez spacji. Cena powinna uwzględniać stałą współpracę
  • krótkiego opisu swego doświadczenia w zakresie tłumaczeń oraz znajomości języka angielskiego.

Back to top button