BlogiDinozauryDinozaury drapieżneKreda

Mosasaurus hoffmanni – gigantyczny mozazaur

Mosasaurus hoffmanni – największy mozazaur

71 milionów lat temu lądami władały dinozaury. Podobnie jak współcześnie, większość powierzchni planety pokrywały morza i oceany. Olbrzymie oceany to królestwa przemocy, w głębinach było bardziej niebezpiecznie niż na lądach. W tym brutalnym świecie narodził się jeden z największych drapieżników morskich w dziejach naszej planety. Mosasaurus hoffmanni – najgroźniejsze stworzenie, w najbardziej okrutnym okrutnym oceanie wszech czasów.

Krzysztof i jego Czas Tytanów zapraszają na spotkanie z morskimi gigantami okresu kredy:

Mosasaurus hoffmanni

Blogi DinoAnimals

W cyklu artykułów z  Waszych blogów, prezentujemy wybrane artykuły z blogów DinoAnimals, które tworzą czytelnicy DinoAnimals.

Cykl ten różni się od artykułów, które na co dzień prezentujemy w głównym serwisie – artykuły pochodzące z blogów zawierają bowiem komentarze autorów, często również prezentują mniej formalne spojrzenie na świat przyrody.

W cyklu tym przedstawiamy świat fauny i flory w ujęciu często subiektywnym, prezentowany nie tylko przez pryzmat opracowań naukowych, ale również widziany okiem obiektywów autorów opracowań.

Tematyka blogów jest bardzo szeroka – fauna i flora (żyjąca i wymarła), dinozaury, opowiadania, przemyślenia i człowiek jako część tego wspaniałego świata.

Mosasaurus hoffmanni – porównanie wielkości z człowiekiem

Polecamy


Baza Dinozaurów

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button