BlogiDinozauryDinozaury drapieżneKreda

Tyranozaur Trix – królowa okresu kredy

Tyrannosaurus rex o imieniu Trix

Blogi DinoAnimals

Tyrannosaurus rex o imieniu Trix, to trzeci najbardziej kompletny szkielet tyranozaura, który został dotychczas odnaleziony. Wiek Trix szacuje się na ponad 30 lat, jest to więc jednocześnie najstarszy odnaleziony osobnik tyranozaura i jedyny, który wystawiany jest ciągle w Europie. Zapraszamy na spotkanie z gigantycznym jaszczurem i poznanie historii jego odkrycia… więcej

W cyklu artykułów z  Waszych blogów, prezentujemy wybrane artykuły z blogów DinoAnimals, które tworzą czytelnicy DinoAnimals.

Cykl ten różni się od artykułów, które na co dzień prezentujemy w głównym serwisie – artykuły pochodzące z blogów zawierają bowiem komentarze autorów, często również prezentują mniej formalne spojrzenie na świat przyrody.

W cyklu tym przedstawiamy świat fauny i flory w ujęciu często subiektywnym, prezentowany nie tylko przez pryzmat opracowań naukowych, ale również widziany okiem obiektywów autorów opracowań.

Tematyka blogów jest bardzo szeroka – fauna i flora (żyjąca i wymarła), dinozaury, opowiadania, przemyślenia i człowiek jako część tego wspaniałego świata.

Po kliknięciu artykułu, przeniesiecie się do konkretnego blogu.

Tyranozaur Trix

TRIX

Polecamy


Baza Dinozaurów

4 komentarzy

  1. A czemu się bałeś, tyranozaurów jest trochę i pewnie będzie ich jeszcze przybywać wraz z nowym odkryciami. Mam na myśli rodzinę tyranozaurów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button