DinozauryZwierzęta

Odkrycia DinoAnimals – nowy serwis

Odkrycia DinoAnimals

Zapraszamy Was do nowego serwisu Odkrycia DinoAnimals. Serwis powstał z inicjatywy Krzysztofa Stuchlika (Shahen), który zaproponował stworzenie kalendarium odkryć paleontologicznych. Postanowiliśmy nieco rozszerzyć formułę i dodać również inne odkrywane gatunki, także współczesne.

Jak zapewne wiecie, dotychczas nie prowadziliśmy serwisu newsowego, wymaga to bowiem codziennej stałej pracy a nasz zespół jest niestety zbyt mały aby temu podołać, każdego dnia poza praca zawodową, opracowujemy dla Was nowe artykuły.

Shahen zaproponował, że poprowadzi taki serwis i odciąży nas czasowo od tego zadania. Na ile znajdzie czas, zobaczymy – wiemy bowiem, że to wymagające przedsięwzięcie dla jednej osoby.

Sam serwis dopiero się rodzi i ostateczny kształt zapewne zostanie mu nadany na przestrzeni najbliższych miesięcy. Jego ideą jest krótkie przybliżenie, w postaci notki, nowych odkryć w świecie zwierząt. Nie będą to więc obszerne opracowania, które prezentujemy w głównym serwisie, tylko krótka informacja o nowym odkryciu. Czy taka forma będzie Wam odpowiadała i czy serwis okaże się przydatny dla osób śledzących nowe odkrycia, czas pokaże.

Wszelkie sugestie i komentarze z Waszej strony mile widziane. Jeśli pośród naszych stałych czytelników są osoby, które chciałby wspólnie z Shahenem współtworzyć ten serwis i pisać o najnowszych odkryciach, zapraszamy do kontaktu. Fajnie byłoby abyśmy wspólnie tworzyli różne rozwiązania, im jest nas więcej, tym bardziej wartościowe rzeczy możemy zrobić.

Odkrycia DinoAnimals:

https://dinoanimals.pl/odkrycia/

Zapraszamy do odwiedzania i przesyłania swoich sugestii w komentarzach tutaj lub w serwisie Odkrycia DinoAnimals.

Redakcja
DinoAnimals


Baza Dinozaurów

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button