Moje koty :)

Mój kot.

Moje koty :)

Postautor: sfinks22x » 29 sie 2013, 0:48

Witam serdecznie wszystkich. :)

Opisze tutaj moje trzy koty.
Black i Jack to nasze dwa pierwsze kocury. Zabraliśmy ich z jednego miotu; Black jest cały czarny
(sama nazwa wskazuje :P), a Jack, czarno-biały.
Gdy braliśmy je w lutym (tego roku) od pewnej pani powiedziała, że czarny jest najspokojniejszy a czarno-biały bardzo żwawy, teraz jest całkiem na odwrót.
Po przywiezieniu ich do domu Jack wyszedł od razu a Black'a trzeba było z tego transportera wyjąć .
Chodzili i rozglądali się po całym domu. Bawiliśmy się z nimi do momentu kiedy poszli razem spać. Codziennie oswajaliśmy ich z psem (jamnik) dziadka i babci, którzy mieszkają obok nas; więc tolerancja wobec siebie nawzajem była najbardziej pożądaną przez nas rzeczą. :P
W lipcu zauważyliśmy, że pląta się z nimi jakaś malutka strasznie wychudzona, szara kotka.
Ale za każdym razem gdy chciało się do niej podejść to ta uciekała :D . Z dnia na dzień podchodziła coraz bliżej i bliżej aż w końcu dała się pogłaskać. :P
W przeciągu tygodnia Fleksi (tak ją nazwaliśmy) już u nas jadła i spała :D . Jest tylko jedna dziwna rzecz w niej….. nie miauczy, a robi takie ruuu ruuu. Jest z nimi starszny ubaw.
Wbrew pozorom wszystkie trzy koty są bardzo grzeczne. Strasznie się przymilają. ;)
Wstawiłbym zdjęcia ale nie umiem :(
Mam nadzieje, że nikt się nie zanudził czytając moje wypociny :D.
Pozdrawiam ;)
sfinks22x

Re: Moje koty :)

Postautor: Everett » 29 sie 2013, 9:55

Dlaczego wypociny :)?
Ja lubię czytać na temat zwierzaków.
Fajnie, że macie warunki do trzymania tylu zwierząt.
W tym wątku viewtopic.php?f=38&t=121&p=675&hilit=img#p675 zanjdziesz informację jak wstawiać zdjęcia.
Pozdrawiam
Everett
Awatar użytkownika
Everett

Postautor: sfinks22x » 02 wrz 2013, 21:16

Wypociny, ponieważ tyle razy musiałem wszytko zaczynać od początku i zmieniać. :P
Dziękuje następnym razem postaram się dodać zdjęcia. :D
Pozdrawiam
sfinks22x

Postautor: Okapi » 03 wrz 2013, 13:57

sfinks22x pisze:Wypociny, ponieważ tyle razy musiałem wszytko zaczynać od początku i zmieniać. :P
Dziękuje następnym razem postaram się dodać zdjęcia. :D
Pozdrawiam

Ale ile uśmiechów za to dodałeś w tekście :)
Ola
Awatar użytkownika
Okapi

Wróć do Kot