Nie zapomniana !

Mój kot.

Nie zapomniana !

Postautor: Patrycja@12 » 20 lip 2013, 15:42

Ten post chciałabym poświęcić po to, aby opisać w nim mojego zwierzaka. Dwa lata temu do naszego domu zawitały
cztery koty , były one bardzo malutkie. Nikt nie wiedział czy są to chłopaki czy dziewczyny. Nadaliśmy im więc
takie imiona : Biedronka, Calinka , Bobek i Teodor. Jak się później okzało wszystkie były dziewczynkami imiona jednak bardazo nie zmieniły się, ponieważ kotki przyzwycziły się do swoich imion. Kiedy podrosły zauważyłam,że Calka (Calinka) strasznie się do mnie przywiązała, często ze mną spała, wszędzie za mną chodziła, a po krótkim czasie nauczyła się lizać mnie po twarzy, co wszystkich śmieszyło. Kiedy Calka miała około roku okazało się, że jest kotna, była to dla nas zaskakująca wiadomość, ponieważ nie planowaliśmy mieć kolejne koty. Kiedy Calka
miała się kocić byłam poddenerwowana a raczej wystraszona , ponieważ bałam się że jest za młoda i może mi zdechnąć. Na szczęście wszystko potoczyło się dobrze Calka się okociła , urodziła kotkę, która do dziś jest moją
ulubioną "przyjaciółką" dałam jej na imię Coco Chanel. Calka bardzo ładnie "sprawowała się w roli matki", pilnowała Coco Chanel , czyściła ją. Kiedy Coco podrosła i sama mogła już jeść Calka znów miała "chwilę wolnego" ;). Po dłuższym czasie okazało się , że Calka znów jest kotna, wtedy nie byliśmy już tak zadowoleni , postanowiliśmy , że te kotki oddamy w dobre ręce. Kiedy już nadszedł "dzień porodu" okazało się, że Calka tym razem ma dwójkę kociaków kocura i kotkę , nadaliśmy im imiona Dżeki i Nuka (tak jak w tej bajce). Kiedy kotki miały miesiąc Calka pewnego dnia wyszła z domu , myślałam że wyszła tylko pochodzić tak jak robią to inne koty, dzień mijał, a moja przyjaciółka nadal nie przychodziła do domu , martwiłam się gdyż zawsze wracała na noc. Na drugi dzień znów poszłam ją poszukać , szukałam na swoim ogródku oraz na ogródkach sąsiadów, niestety nigdzie nie mogłam jej znaleść. Kiedy minął tydzień byłam pewna, że Calka już nie wróci , miałam racje. Od wyjścia Calki minęlo kilka miesięcy a ona nie wróciła.Kotki jednak zostały nie chciałam ich wydać ze względu na Calkę , zmieniliśmy im jednak trochę imiona na Dżeki i Calka.Do dziś żałuję, że pozwoliła jej tego dnia wyjść z domu , może to by się nie zdarzyło? Teraz pocieszam się tylko tym, że moja ukochana przyjaciółka zostawiła mi pod opiekę swoje trzy dzieciaczki , wiem że muszę się nimi zająć bo taki mam obowiązek zadany mi przez Calkę. Jestem jej bardzo wdzięczna za to co dla mnie zrobiła i za to , że zostawiła po sobie ślad. Gdziekolwiek by nie była chciałabym, aby wiedziała, że zawsze ją będe kochać i nigdy o niej nie zapomnę ! :c
Patrycja@12

Re: Nie zapomniana !

Postautor: Magoos » 20 lip 2013, 15:53

Fajne imiona nadałaś tym kotkom :)
Jeśli masz zdjęcia, to pokaż je. Koty są zawsze urocze :)
Magoos
Awatar użytkownika
Magoos

Postautor: Patrycja@12 » 20 lip 2013, 15:54

zaraz wyśle zdjęcia wszystkich czterech (jeśli dam rade ) muszę je tylko poszukać ;)
Patrycja@12

Postautor: Everett » 20 lip 2013, 15:59

Patrycja@12 pisze:zaraz wyśle zdjęcia wszystkich czterech (jeśli dam rade ) muszę je tylko poszukać ;)

To czekamy na fotki :)
Everett
Awatar użytkownika
Everett

Postautor: Patrycja@12 » 20 lip 2013, 16:32

zdjęcia już znalazłam , mam jednak mały problem jeśli ktoś mógłby być tak miły niech powie mi gdzie mam dodać te zdjęcia, bo przegląda cała strone i nie mogę znaleźć takiej opcji , proszę o pomoc ! ;)
Patrycja@12

Postautor: Magoos » 20 lip 2013, 16:55

Patrycja@12 pisze:zdjęcia już znalazłam , mam jednak mały problem jeśli ktoś mógłby być tak miły niech powie mi gdzie mam dodać te zdjęcia, bo przegląda cała strone i nie mogę znaleźć takiej opcji , proszę o pomoc ! ;)

Cześć Patrycja,

Można dodać dowolne zdjęcie o wymiarach nie większych niż 800x600 px.
Nad edytorem masz ikonkę Img.
Pomiędzy nawiasami [img]adres odnośnika do pliku[img] podajesz adres odnośnika ze zdjęciem. Zdjęcie musi być gdzieś w internecie (np. na Facebooku). Nie da się wgrać zdjęcia na forum bezpośrednio z komputera.

Poniżej przykład. Na zdjęciu ocelot.

Obrazek
Magoos
Awatar użytkownika
Magoos

Wróć do Kot