Tyranozaur (Tyrannosaurus) - T.rex.

Tyranozaur (Tyrannosaurus) - T.rex.

Postautor: Peter » 19 maja 2013, 23:37

Pewnie wszyscy powiecie, że to nic oryginalnego, ale dlaczego nie :)
Tyranozaur (Tyrannosaurus) to mój ulubiony dinozaur. Uważam, że to najdoskonalsza maszyna do zabijania w dziejach.
Wspaniały węch, doskonały wzrok i słuch. Najpewniej najmocniejsze szczęki w historii - oczywiście nie chciałbym się w nich znaleźć, bo w końcu T.rex nie używał pasty do zębów i miał nieświeży oddech ;)
Gdyby nastąpiło odtworzenie dinozaurów, to T.rex obok największych roślinożerców byłby najchętniej oglądanym wielkim gadem.
Peter
Awatar użytkownika
Peter

Re: Tyranozaur (Tyrannosaurus) - T.rex.

Postautor: Amy000 » 26 maja 2013, 2:50

Też uważam że był bardzo zjawiskowy głównie jeśli chodzi o jego rozmiary i szczęki . Nie orientuje się zbytnio w tym temacie ale myślę że tego dinka każdy kojarzy gównie przez atuty powyżej wymienione. Uważam że jest to dinozaur który kojarzył się z największym mordercą :D Chciała bym zobaczyć takiego olbrzyma odtworzonego, na youtube można zobaczyć świetne roboty przedstawiające te dinozaury sterowane przez ludzi. Świetnie odtworzyli ruchy i wygląd T.rex-a i nie tylko
Awatar użytkownika
Amy000

Postautor: lilith » 26 maja 2013, 2:54

Amy masz racje też widziałam te filmiki i są super. Chciała bym zobaczyć coś takiego na żywo, mam nadzieje że kiedyś mi się uda bo było by to świetne przeżycie. Znalazłam link nie przedstawia robota T.rexa tylko jakiegoś innego ale warto zobaczyć i poszukać podobnych zwłaszcza jeśli ktoś lubi dinozaury.
link : http://www.youtube.com/watch?v=WaWljartf9M
lilith

Postautor: Everett » 26 maja 2013, 12:15

lilith pisze:Znalazłam link nie przedstawia robota T.rexa tylko jakiegoś innego ale warto zobaczyć i poszukać podobnych zwłaszcza jeśli ktoś lubi dinozaury.
link : http://www.youtube.com/watch?v=WaWljartf9M

Lilith, to tylko zwodniczy tytuł. W drugiej części filmu widać, iż w środku każdego z dinozaurów jest człowiek w białych spodniach :)
Everett
Awatar użytkownika
Everett

Postautor: Amy000 » 26 maja 2013, 14:27

Możliwe ale i tak mi się to podoba :D fajnie wygląda, myślę że ruchy i zachowania są dobrze odtworzone, mimo wszystko chciała bym coś takiego zobaczyć :D
Awatar użytkownika
Amy000

Postautor: lilith » 26 maja 2013, 14:28

Amy masz racje ktoś miał fajny pomysł, bo wygląda to zjawiskowo dosyć mam nadzieje że kiedyś to dopracują i będzie to bardziej efektowne
lilith

Postautor: Momo » 26 maja 2013, 14:43

Ej fajne, fakt wygląda to dość zjawiskowo ale te nogi człowieka psują cały efekt, ale na początku aż się zdziwiłam, w sumie reakcja ludzi na tego dinka też była fajna zwłaszcza dzieci bo mimo tych białych spodni widać że jednak miały jakieś obawy , w sumie pewnie sama bym miała :D FajnE zrobili im odgłosy. mam nadzieje że kiedyś faktycznie wymyślą coś żeby nie było widać tych nóg xD
Momo

Wróć do Mój ulubiony dino