Zabójcze zwierzęta

Tematy niezwiązane bezpośrednio z konkretnymi typami.

Zabójcze zwierzęta

Postautor: Momo » 29 maja 2013, 15:23

Temat poświęcony zwierzętom, które są w stanie zabić człowieka, opisujcie niepozornych małych zabójców jak i wielkich, mogą być także najszybsi zabójcy bądź zwierzęta powodujące nietypową śmierć bądź bardzo bolesną.
Momo

Re: Zabójcze zwierzęta

Postautor: donnie darko » 29 maja 2013, 18:51

Cóż, ja czytałem, że to nie rekiny, lwy, tygrysy zabijają najwięcej ludzi rocznie, a HIPOPOTAMY :shock: . Nigdy bym się tego nie spodziewał, wyglądają przecież tak łagodnie. Bajki i filmy o tych zwierzętach też zrobiły swoje, pokazując tylko ich dobrą stronę.
Awatar użytkownika
donnie darko

Re: Zabójcze zwierzęta

Postautor: Everett » 29 maja 2013, 19:14

donnie darko pisze:Cóż, ja czytałem, że to nie rekiny, lwy, tygrysy zabijają najwięcej ludzi rocznie, a HIPOPOTAMY :shock: . Nigdy bym się tego nie spodziewał, wyglądają przecież tak łagodnie. Bajki i filmy o tych zwierzętach też zrobiły swoje, pokazując tylko ich dobrą stronę.

Oglądałam kiedyś film pt. "Kongo", nakręcony na podstawie książki Michaela Crichtona. Pojawił się tam właśnie atak hipopotamów i opisane było zagrożenie jakie te zwierzęta niosą.
Zresztą wystarczy zerknąć na poniższe zdjęcie z artykułu dotyczącego antylop gnu, aby widzieć, jaki charakterek ma tytułowy hipcio.

Obrazek
Everett
Awatar użytkownika
Everett

Wróć do Ogólnie