Filmy

Co, kto lubi ;)

Filmy

Postautor: Amy000 » 26 maja 2013, 2:42

Skoro na luzie to co wy na to żeby popisać o ulubionych filmach. Jest wiele ciekawych gatunków ja gustuje najbardziej w dramatach bądz dramatach psychologicznych. Wybór filmu stanowi dla mnie zawsze wielki problem, bo nie lubię tracić czasu na kiepskie kino. Więc myślę że można się wymienić swoimi doświadczeniami w różnych gatunkach filmowych i wybranych przez nas tytułach. Piszcie o każdym gatunku, nie można się ograniczać ;) Najlepiej napiszcie tytuł filmu i czemu akurat ten się wam spodobał
Awatar użytkownika
Amy000

Re: Filmy

Postautor: lilith » 26 maja 2013, 11:32

Hmm najlepszy to zdecydowanie Mechanik , cała seria Obcego, Jurasic Park. Przyznam że dramaty są nudne wolę raczej kino akcji, gdy coś się dzieje. Ale myślę że pomysł z założeniem tego tematu jest dobry bo też często mam problem ze znalezieniem odpowiedniego filmu. A tak to zawsze można się powołać na innych i znaleźć nowe fajne filmy .
lilith

Postautor: Everett » 26 maja 2013, 12:04

Ja nie mam może ulubionego gatunku, ale jest z pewnością kilka filmów, które przypały mi do gustu.
Np.: Skazani na Shawshank, Zielona mila, Gladiator, Gra (Michael Douglas).
Podobało mi się Django Quentina Tarantino.
Everett
Awatar użytkownika
Everett

Postautor: Momo » 26 maja 2013, 14:50

Quentin Tarantino jest mistrzem, tworzy wspaniałe filmy świetnie łączy drastyczne sceny z czarnym humorem i ironią , a także lekki klimat contry. Robi świetne filmy np . Death proof, Kill Bill czy też właśnie wymieniony powyżej Django podobał mi się także Urodzeni mordercy ale wyreżyserował także wiele innych świetnych filmów. Jak dla mnie jest mistrzem <3 Lubię także filmy Timma Burtona np Edward nożycoręki, Jeździec bez głowy, Czy demoniczny golibroda albo animowane jak gnijąca panna młoda, Miasteczko Haloween jest świetny potrafi stworzyć mroczny kimat i nie ma nie banalne pomysły. Polecam :)
Momo

Postautor: lilith » 26 maja 2013, 21:31

O tak Tim Burton zdecydowanie na tak choć ostatnia produkcja nie podobała mi się chodzi mi tu o film ,,Mroczne cienie" czy jakoś tak. Ale to tylko moje skromne zdanie :)
Zielona mila też mi się bardzo podobała <3
lilith

Postautor: Okapi » 27 maja 2013, 0:03

Momo pisze:Quentin Tarantino jest mistrzem, tworzy wspaniałe filmy świetnie łączy drastyczne sceny z czarnym humorem i ironią , a także lekki klimat contry.

Zgadzam się z Tobą w 100% :) Dołożyłabym do tego jeszcze Bękarty wojny :)
Ola
Awatar użytkownika
Okapi

Postautor: donnie darko » 27 maja 2013, 18:34

Jaki mam nick? Mój avatar to jedna z postaci z filmu Donnie Darko :D Serdecznie polecam miłośnikom filmów science-fiction, chociaż każdy znajdzie coś dla siebie, ponieważ film porusza wiele innych ważnych kwestii w życiu, staje się momentami dramatem, porusza tematy filozoficzne i ma przesłanie.
Wyciskacze łez- "Niemożliwe"-o tsunami, które miało miejsce w 2004 roku, "Mój przyjaciel Hachiko"-o niewiarygodnej wierności psa.
Horror- "Coś"-z 1982 roku, "Lśnienie", seria "Obcy", "Psychoza", "Szepty"
Dramat-"Zapach kobiety", "Królestwo zwierząt", "Hero", "American Beauty"
Thriller-"Wyspa tajemnic", "Funny Games"
Science fiction-"Moon", "Dystrykt 9", "Łowca androidów"
Komedia-"Przekręt", "Kocha, lubi, szanuje"
Awatar użytkownika
donnie darko

Wróć do Na luzie :)