Kochany przyjaciel

Interesujące historie, przygody związane z przyrodą (zwierzęta, rośliny, dinozaury).

Kochany przyjaciel

Postautor: babelek » 05 wrz 2013, 10:54

Jak każda mała dziewczynka zawsze marzyłam o posiadaniu czworonożnego przyjaciela. W moim życiu zawsze były psy i konie, jednak nigdy były moje. W końcu rodzice zlitowali się nad ciągle błagającym brzdącem i kupili Robina , cocer spaniel..... wyobraźcie sobie .....mały , szalony ale i kochany. Gryzł wszystko co napotkał na swej drodze, ciągnął na smyczy jak szalony , nie słuchał nikogo ....aż do czasu mojej choroby. Wtedy siedział przy łóżku i pilnował. Kiedy wyzdrowiałam odprowadzał mnie do szkoły i ze szkoły...nigdy nie sądziłam , że to wogóle możliwe. Jednak właśnie wtedy zrozumiałam, że psy mają własne ścieżki i nie sztuka ich wychować , a zrozumieć i uszanować. Mają uczucia większe niż ludzie, są przyjaciółmi którzy są i słuchają bez względu na sytuację trwają przy Tobie.
babelek

Re: Kochany przyjaciel

Postautor: Okapi » 05 wrz 2013, 11:32

Zgadzam się z Tobą, choć czasami zastanawiam, czy my za bardzo im tych uczuć nie przypisujemy?
Czy one naprawdę tak czują, czy to my tak interpretujemy ich zachowania?
Ola
Awatar użytkownika
Okapi

Wróć do Ciekawe historie