Mój kudłaty kumpel

Interesujące historie, przygody związane z przyrodą (zwierzęta, rośliny, dinozaury).

Mój kudłaty kumpel

Postautor: kasia1357908642 » 28 sie 2013, 17:48

Nadszedł dzień, w którym rodzice zgodzili się na kupno czworonoga.
Kiedy zobaczyliśmy ogłoszenie w internecie, wiedziałam, że tam będzie mój idealny piesek.
Wsiadłam w samochód z rodzicami i pojechałam po niego. Gdy tylko dojechaliśmy i otworzyłam drzwi, podbiegły do mnie dwa małe owczarki niemieckie. Kiedy rodzice rozmawiali z właścicielką, bawiłam się z obydwoma. BYŁY CUDOWNE! Mój tato, z mamą stwierdzili, że muszą to przemyślec i mieliśmy wracac, opiekunka zwierzaków wróciła do domu, a za nią jeden z piesków, lecz drugi pobiegł za nami, wtedy wiedziałam, że On będzie moim przyjacielem. Tak się też stało, kupiliśmy go i bardzo byłam i jestem z tego szczęśliwa.
Teraz Saba ma już 9 lat i jest członkiem rodziny :)
kasia1357908642

Re: Mój kudłaty kumpel

Postautor: Magoos » 28 sie 2013, 18:32

Kiedy przeczytałam w Pustyni i w puszczy Sienkiewicza, wiedziałam, że Saba to będzie imię mojego psa.
Wprawdzie nie do końca rozumiałam, dlaczego Sienkiewicz psa nazwał Saba, więc ja tak nazwałam sukę :)
Fajnie, że to psiak Cię wybrał, nie miałaś wątpliwości, którego wybrać, choć kiedy czytałam Twoją historię, pomyślałam, że wzięliście oba psy ;)
Magoos
Awatar użytkownika
Magoos

Wróć do Ciekawe historie