Mój Kameleon Teresa :)

Mój Kameleon Teresa :)

Postautor: dominika20080 » 21 wrz 2013, 17:53

Psy, koty, chomiki i króliki..to jedne z najpolularniejszych zwierząt znajdujących się w polskich domach.Tak więc ja również zapragnęłam mieć swoje własne zwierzątko.Po długich staraniach i błaganiach do moich rodziców o zakup zwierzaka, nadszedł długo wyczekiwany przeze mnie dzień.Mianowicie udało mi się namówić rodziców na zakup zwierzaka.Razem z nimi udałam się do sklepu zoologicznego, na wprost mnie znajdowały się klatki z małymi świnkami morskimi, królikami i chomikami, zmierzając w ich stronę po bokach ścian zauważyłam szklane akwaria z gadami i wtedy zobaczyłam GO - piękny kameleon z przylepionymi łapkami do szyby, wyglądał jak by próbował ją rozbić i się wydostać ..popatrzył na mnie tymi śmiesznymi oczkami i poprostu nie mogłam przejść obok niego obojętnie.Pomyślałam- to jest ten moment, znalazłam mojego idealnego zwierzaka! I tak oto do dziś jest ze mną mój kameleon Teresa i kocham go najbardziej ze wszystkich zwierzaków. ! :mrgreen:
dominika20080

Re: Mój Kameleon Teresa :)

Postautor: Okapi » 21 wrz 2013, 20:09

Napisz, dlaczego Twój wybór padł na kameleona. Domyślam, się że jest piękny, zwłaszcza kiedy zmienia barwę, ale nie można go przytulić jak kota - nie ma miękkiego futra :)
Co zdecydowało, że właśnie kameleon?
Ola
Awatar użytkownika
Okapi

Postautor: Magoos » 22 wrz 2013, 10:40

I wgraj jakąś fotkę swego kameleona :)
Magoos
Awatar użytkownika
Magoos

Postautor: mimi2307 » 11 paź 2013, 19:14

Dołączam się do prośby Magoos :).
Podoba mi się imię. Dlaczego akurat Teresa?
Mimi
Awatar użytkownika
mimi2307

Wróć do Gad