Bestia

Mój kot.

Bestia

Postautor: L3x1 » 12 wrz 2013, 22:33

Chciałbym wam opowiedzieć o moim kocie. Nazywa się Bestia, choć nie ukrywam, że bestią nie jest. Jednak piszę tu niejako z zapytaniem do znawców, bowiem mój kot zachowuje się dość dziwnie... Jakby nie był kotem. Otóż mój kot śpi w łóżku, musi mieć oddzielną poduszkę na której kładzie pyszczek, oraz miałczy puki nie przykryje się jego tułowia kołdrą. Jest to nieco dziwne, może nie męczące ale to nie koniec. Gdy przychodzi czas posiłku i rodzina siada przy stole, to jedno z krzeseł zostaje zajęte przez kota który zaraz przednie łapy opiera o krawędź stołu i krzyczy zwracając uwagę, że nie dostał talerza. Oczywiście ląduje w kuchni przy misce. Kot ów siedzi wraz z rodziną i ogląda telewizje, syczy gdy przełączy się kanał o ptakach... Mam podejrzenia, że Animal Planet puszcza tam jakąś ukrytą reklamę Whiskasa, ale nie mam na to dowodów, zatem sprawy nie mogę im wytoczyć. Pojawia się tu moje pytanie. Czy jest możliwe, by kot miał zaburzenia świadomości? Ja wiem, że obowiązkiem właściciela jest stworzenie zwierzątku warunków w których będzie się czuło bezpieczne, otoczone rodzinnym ciepłem. Ale różnicą jest zwierzątko, które jest częścią rodziny, a co innego kot myślący, że jest człowiekiem! Jeżeli wasze koty także zachowują się inaczej niż kot z encyklopedii podzielcie się komentarzami, chętnie poczytam :)
L3x1

Re: Bestia

Postautor: Magoos » 12 wrz 2013, 22:56

Mam przemożne wrażenie, że trochę podkolorowałeś historię o Bestii ;)?
Zwłaszcza ta kwestia z kołdrą i ptakami w telewizji :)
Niemal przypomina to film...animowany.
Magoos
Awatar użytkownika
Magoos

Wróć do Kot