Owczarek podhalański.

Mój pies.

Owczarek podhalański.

Postautor: Michał » 21 maja 2013, 12:42

Ja mam 3-letniego owczarka podhalańskiego. Wspaniały, ogromny pies :)
Kiedy był mały, był niezwykle puchaty. Niemal każdy podczas spaceru musiał się zatrzymać i chciał go pogłaskać.
Rósł jednak jak na drożdżach. po 4 miesiącach był już całkiem sporym psem.
jak każdy duży pies wymaga dobrego odżywiania - kwestia stawów.
W ogóle uwielbiam kudłate psy :)
Michał
Awatar użytkownika
Michał

Re: Owczarek podhalański.

Postautor: hajstra » 21 maja 2013, 12:59

Z takim pieskiem można chodzić na spacery zwłaszcza na podrywanie dziewczyn, mało która możne się oprzeć urokowi takiej małej białej kulki i od razu chce głaska i tak zaczyna się rozmowa ;)
hajstra

Postautor: Magoos » 21 maja 2013, 13:04

hajstra pisze:Z takim pieskiem można chodzić na spacery zwłaszcza na podrywanie dziewczyn, mało która możne się oprzeć urokowi takiej małej białej kulki i od razu chce głaska i tak zaczyna się rozmowa ;)

Każdy sposób jest dobry :) Może być zatem i podryw na owczarka podhalańskiego :lol:
Magoos
Awatar użytkownika
Magoos

Postautor: donnie darko » 21 maja 2013, 14:44

Ja podczas spacerów z moim owczarkiem niemieckim również mam okazję wysłuchiwać innych napotkanych osób. Padają klasyczne teksty w stylu: "jaki ładny piesek", "czy gryzie", "czy mogę pogłaskać", "ile ma lat", "czy będą małe pieski", "popatrz jaki duży", jak i trochę zabawniejsze: "mamo, ja się boję", "wilkołak", "diabeł". Obecność psa pozwala czasami przełamać pierwsze lody ;)
Awatar użytkownika
donnie darko

Postautor: skrzekot » 23 maja 2013, 21:50

donnie darko pisze:Ja podczas spacerów z moim owczarkiem niemieckim również mam okazję wysłuchiwać innych napotkanych osób. Padają klasyczne teksty w stylu: "jaki ładny piesek", "czy gryzie", "czy mogę pogłaskać", "ile ma lat", "czy będą małe pieski", "popatrz jaki duży", jak i trochę zabawniejsze: "mamo, ja się boję", "wilkołak", "diabeł". Obecność psa pozwala czasami przełamać pierwsze lody ;)

Najlepsze są reakcje typu 'wilkołak i diabeł' z pewnością mogą poprawić humor z samego rana.
skrzekot

Postautor: bonasuss » 26 maja 2013, 14:01

Widziałem w górach jak wychowuję się szczeniaki owczarków z owieczkami, aby od samej młodości myślały że należą do stada i by broniły je w przyszłości przed wilkami.
bonasuss

Postautor: donnie darko » 28 maja 2013, 18:36

bonasuss pisze:Widziałem w górach jak wychowuję się szczeniaki owczarków z owieczkami, aby od samej młodości myślały że należą do stada i by broniły je w przyszłości przed wilkami.

Szkoda, że nie ma żadnego filmu dokumentalnego na ten temat. Z ogromną chęcią bym obejrzał. Chyba, że komuś coś się obiło o uszy?
Taki widok na żywo lub aktywne uczestniczenie w procesie nauki musi być niesamowitym przeżyciem ;)
Awatar użytkownika
donnie darko

Wróć do Pies