Mój malutki przyjaciel.

Mój pies.

Mój malutki przyjaciel.

Postautor: sabineczka33 » 23 wrz 2013, 22:13

Dawno temu, kiedy byłam w szkole podstawowej, miałam pieska, rasy pekińczyk. Miała na imię Perełka. Nigdy piękniejszego psa nie widziałam, w dodatku tak żywego, i tak pełnej radości i zabawy. Strasznie mocno się z nią zżyłam, uwielbiałam z nią chodzić na spacery, przytulać, pamiętam jak lizała mnie po policzku gdy było mi smutno i płakałam. Można śmiało powiedzieć że pies to jeden z najwierniejszych przyjaciół człowieka. Tylko w przeciwieństwie do ludzi, pies nigdy nas nie zdradzi ani nie zrani. Czasem to ludzie zachowują się jak zwierzęta a nie na odwrót. Perełka uwielbiała bawić się małą żółta piłeczką, którą zresztą do dziś mam w swojej szufladzie. Taka mała pamiątka po wielkim przyjacielu. Straciłam ją w bardzo niejasnych okolicznościach. Wracałam ze szkoły, kiedy mama powiedziała mi że Perełka nie żyje. Początkowo nie chciałam wierzyć. Ale stało się. Pies podczas spaceru z babcią, wyleciał na ulicę i niestety nie przeżył tego spotkania. Z balkonu, widziałam zwłoki mojej przyjaciółki. Ten obraz bardzo wbił mi się w psychikę. I chociaż strasznie za nią tęsknię, cieszę się że pozostały mi tak fajne wspomnienia. I jak będę miała psa, to chciałabym mieć z nim taki sam kontakt jak z Perełką ;)
sabineczka33

Re: Mój malutki przyjaciel.

Postautor: Magoos » 23 wrz 2013, 23:59

Przykra sprawa Cię spotkała z tym psem.
Mnie niestety zdarzyło się to samo z kotem, ale czas goi rany...
Magoos
Awatar użytkownika
Magoos

Wróć do Pies