Przedstawiam Coco!

Mój pies.

Przedstawiam Coco!

Postautor: żaberłok » 25 wrz 2013, 13:49

Coco, zwana również żartobliwie kokoszką, pojawiła się ponad rok temu w naszym domu rodzinnym wraz z dwójką rodzeństwa, dwoma pieskami, których, niestety, nie mogliśmy przygarnąć. Całą trójkę znalazł mój ojciec. Przejeżdżając autem, usłyszał jakieś piski i zatrzymał się. Okazało się, że w rowie przydrożnym ukrywa się smutna gromadka, którą ktoś porzucił. (Co pewnie było i tak lepszą opcją, niż gdyby utopił całe rodzeństwo…). Ojciec zabrał to niezwykłe ‘znalezisko’, licząc że ktoś je zabierze do siebie. Psy, całkiem ładne i energiczne, szybko znalazły nowy dom. Suczki nie chciał nikt. Została więc mała czarna kuleczka, którą – mimo pewnych obiekcji – rodzice sami postanowili przygarnąć. Wszyscy trochę się obawialiśmy, że pies zbyt szybko oddalony od matki będzie miał jakieś problemy psychiczne, lecz nie, suczka szybko się przyzwyczaiła i zadomowiła. Siostra nazwała ją Coco – po słynnej projektantce mody. Zresztą, jak widać na zdjęciach, Coco to istna ‘mała czarna’. Jest też niezwykle spokojnym i cichym zwierzakiem, chociaż od czasu do czasu lubi pofiglować. To typowy pies całej rodziny, bez wskazania na szczególnego właściciela i może właśnie to czyni Coco wyjątkową. Ponieważ mój ojciec zmarł, kiedy suczka ledwie osiągnęła roczek, lubię myśleć, że jest w niej cząstka taty. Taka mała wędrówka dusz. Kto wie?…

Obrazek
żaberłok

Re: Przedstawiam Coco!

Postautor: Everett » 25 wrz 2013, 16:52

Śliczna jest ta Twoja Coco i fajnie ją nazwaliście :)
Szacunek dla Twego taty za jego wielkie serce.
Everett
Awatar użytkownika
Everett

Postautor: Okapi » 25 wrz 2013, 18:57

Rzeczywiście fajny psiak. A jak teraz wygląda, kiedy jest już duża?

Żaberłok, a Ty nie przesadzasz z tymi psami? Masz już Coco, a jeszcze chcesz mieć labradora i huskiego :)?
Ola
Awatar użytkownika
Okapi

Postautor: żaberłok » 25 wrz 2013, 19:43

Oj tam, oj tam:) Coco jest głównie z mamą i moim rodzeństwem,
ja potrzebuję psiaka (najlepiej parki) dla siebie i mojej połówki - tak na nowej drodze życia;-)
Natomiast duża wygląda tak mniej więcej jak na tym 3. zdjątku - może nie widać tego dobrze,
ale na tych fotkach jest cała jej dotychczasowa ewolucja;-)
żaberłok

Postautor: Okapi » 25 wrz 2013, 20:55

Nie zauważyłam tego wcześniej :)
Fajnie wygląda.

Uważaj, aby zamiast maluchów na nowej drodze życia nie pojawiły Wam się wcześniej husko-labradorki :)
Ola
Awatar użytkownika
Okapi

Postautor: sabineczka33 » 29 wrz 2013, 23:28

Wygląda mega słodko ;) i imię genialne ;)
sabineczka33

Postautor: Barwina » 18 maja 2015, 11:41

Jest przesłodka! :P dokładnie to chciałam pisać - nazywa się jak piesek "Coco" Chalnel :)
Barwina

Wróć do Pies