Dowcipy o zwierzętach :)

Co, kto lubi ;)

Dowcipy o zwierzętach :)

Postautor: annna252 » 29 cze 2013, 11:30

Niedźwiedź zauważył, że jeż coś je, więc podszedł do niego i pyta:
- Co jesz?
- Co niedźwiedź? - odpowiada jeż.
Niedźwiedź się obraził i odszedł.
Na drugi dzień znów zobaczył niedźwiedź jedzącego jeża. Podchodzi do niego i pyta:
- Co jesz?
- Co niedźwiedź? - odpowiada znowu jeż.
Niedźwiedź się zdenerwował i znów odszedł obrażony. Ale zaczął kombinować, jak tu przechytrzyć jeża, aż wykombinował. Gdy następnego dnia znów ujrzał jedzącego jeża, podszedł do niego i pyta słodkim głosem:
- Co jesz, jeżyku?
- Co niedźwiedź misiu? - odpowiada jeż.

Lew się przechadzał po lesie i stwierdził, że jest w nim bardzo brudno, więc nakazał wszystkim zwierzętom wypróżniać się w jednym określonym miejscu. Pewnego dnia, gdy niedźwiedź szedł przez las, tak go przyparło, że nie mógł dobiec do ogólnej latryny i wypróżnił się na polanie. Chciał szybko uciec, ale zauważył, że przygląda mu się zając, największy kablarz w lesie, więc zakrył kupę łapami. Zając przykicał do niedźwiedzia i pyta:
- Co tam masz, niedźwiedziu?
- Nie powiem ci - odpowiada niedźwiedź :oops:
- Powiedz mi, co tam masz - prosi zając.
- Mam tu motylka - mówi niedźwiedź.
- Pokaż mi tego motylka - prosi zając. Niedźwiedź odmawia, ale zając nalega, więc w końcu niedźwiedź szybko zdejmuje łapy z kupy i udaje, że obserwuje odlatującego motyla i woła:
- Ojej! Uciekł!
Po chwili kieruje wzrok na kupę i mówi:
- O, popatrz! narobił! :roll:

Król zwierząt kazał wybudować w lesie nowy kibel. Lew jednak powiedział, że każdy kto choć trochę go zniszczy, będzie odpowiadał karnie. Po paru tygodniach lew idzie lasem, patrzy, a w kiblu wybita szyba. Zwołał wszystkie zwierzaki i pyta się:
- Kto szybę wytłukł?
Wstaje zając i mówi:
- No, ja i nie ja...
- Jak to: ty i nie ty?
- No, siedzę w kiblu spokojnie, nagle wpada niedźwiedź, siada, narobił na mnie, podtarł się mną, a jak zobaczył, ze jestem zając a nie papier toaletowy, to się wściekł i wyrzucił mnie przez okno... :o
Lew publicznie zganił niedźwiedzia, niedźwiedź przeprosił, wstawił szybę i był spokój. Po paru tygodniach sytuacja się powtarza - szyba wybita, lew zwołuje zebranie zwierząt:
- Kto szybę wytłukł?
- Wstaje lis i mówi:
- No ja i nie ja... siedzę w kiblu spokojnie, niedźwiedź wpada, narobił, podtarł się mną, zobaczył, że jestem lisem, wkurzył się i mnie przez okno cisnął.
Lew zganił porządnie niedźwiedzia, kazał mu wstawić szybę, przeprosić, zapłacić kolegium i ostrzegł go, że jak jeszcze raz to zrobi, to pójdzie do paki. No i faktycznie spokój z kiblem był przez parę miesięcy. Pewnego dnia jednak na kontroli lew zobaczył, że cały kibel jest rozwalony, ścianki porozrzucane, muszla klozetowa potłuczona wisi gdzieś na sośnie... Lew dostał szału, że zwierzaki tak nie dbają o wspólne dobro. Zwołał zebranie i mówi:
- Kto do rozebrał cały kibel?! Niech się przyzna, a będę mniej surowy!!!
Wstaje jeż i mówi: :lol:
- No, ja i nie ja.... :lol: :lol:
annna252

Re: Dowcipy o zwierzętach :)

Postautor: Mixa » 20 lip 2013, 16:33

Mała żabka pyta mamę:
- Mamo,skąd się wzięłam?
a mama na to:
- Nie uwierzysz! Bocian cię przyniósł
Mixa
Mixa

Postautor: Mixa » 20 lip 2013, 16:36

Wiszą dwa leniwce na drzewie. Jeden dzień - nic, drugi - nic, trzeciego dnia też nic. Czwartego jeden poruszył głową. A drugi na to:
-Rysiek, ależ ty jesteś nerwowy.
Mixa
Mixa

Postautor: Barwina » 18 maja 2015, 11:43

Szkoda, że temat już trochę nieaktywny, ale żarciki niczego sobie :)
Barwina

Postautor: Adrian » 21 lis 2015, 12:59

Golec idzie do lekarza i mówi- " Mam problem z włosami". A lekarz na to- "To idź do fryzjera". Zdziwiony golec pyta się: " A kto to taki?"
Adrian

Wróć do Na luzie :)